Rogz Scooter antkaklis

 • Rogz Scooter antkaklis

  Apimtis: 26-40 cm. Plotis: 1,6 cm.
  Tinka: mažų ir vidutinių veislių šunims (Jorkšyro terjerams, popiljonams, Ši Cu, Maltos bišonams, Džeko Raselo terjerams, škotų terjerams, pudeliams, mopsams ir kt.).

  Prekės ženklas
  ROGZ
 • Antkaklis pagamintas iš stipraus nailono, kuris suteikia ilgaamžiškumą ir nenusidėvėjimą. Ant antkaklio pagindinės juostelės prisiūta dekoratyvinė juostelė, kuri suteikia antkakliui išskirtinį dizainą. Antkaklio sagtis suprojektuota specialios konstrukcijos, kuri suteikia didesnę apsaugą nuo netikėtų atsisegimų. Antkaklispagamintas taikant Low Load technologiją, kuri suteikia didesnį komfortą. Antkaklio nailoninės juostelės kraštai yra užapvalinti, kad Jūsų augintiniui ant kaklo neatsirastų įspaudų. Antkaklio žiedas, kuris padengtas chromu, yra išskirtinio dizaino. 

 • Alternatyvios ir/arba susijusios prekės

  Rogz Snake antkaklis

  Apimtis: 26-40 cm. Plotis: 1,6 cm.
  Tinka: mažų ir vidutinių veislių šunims (Jorkšyro terjerams, Popiljonams, Ši Cu, Maltos bišonams, Džeko Raselo terjerams, Škotų terjerams, Pudeliams, Mopsams, Cvergpinčeriams ir kt.). 

  492
  Rogz Matterhorn antkaklis

  Apimtis: 26-40 cm. Plotis: 1,6 cm.
  Tinka: mažų ir vidutinių veislių šunims (Jorkšyro terjerams, popiljonams, Ši Cu, Maltos bišonams, Džeko Raselo terjerams, škotų terjerams, pudeliams, mopsams ir pan.) 

  492