MEOWING HEADS So-Fish-ticated Salmon

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  1,5 kg
  1840
  Į krepšelį 
  4 kg
  3400
  Į krepšelį 

  Ultra - Premium klasės maistas suaugusioms išrankioms katėms, su lašiša ir vištiena.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  išrankiems
  Sudėtis
  su paukštiena ir žuvimi
 • Šventinis suaugusios lašišos ir vištienos formulės visavertis ėdalas katėms specialiai sukurtas toms tikrai išrankioms sėlintojoms. Išrankiausios katės, mes žinome, jos myli jį ! Ši žavi lašišos , vištienos ir žuvies šventė Jūsų išdykusią katytę pavers puošnia, puikiai besijaučiančia murkle.

  Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip lašiša, vištiena, ryžiai, bulvės, žirniai, kiaušiniai, avižos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos ir spanguolės !

  Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame.

  Sveikas virškinimas- puikiai įsisavinami baltymai ir žemo GI angliavandeniai

  Praturtinta Taurinu- padeda sveikai širdžiai ir akims

  Anti-Hairball  – Omega 6 ir 3 mažina plaukų kritimą. Pridėta ląstelienos plaukų kamuolių pašalinimui

  Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

  Sudėtis: 77%  Lašišos , Vištienos,  Žuvies, ir Kiaušinių iš kurių : lašišos 30%, džiovintos vištienos 22%, džiovintos žuvies 13%, balti ryžiai, bulvių krakmolas, žirnių krakmolas, vištienos 7%, kiaušinių 5%, lašišos taukai, avižos, vištienos riebalai, augalinės skaidulos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės, mineralai.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 39%, riebalų  18%, žalios ląstelienos 2%, žalių pelenų 9%,  omega-6 2.6%, omega-3 1.8%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg. Vitaminai: vitamino A 21 476TV, vitamino D3 1 641 TV, vitamino E 192 TV.  Mikroelementai junginiuose: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 60mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 7,7mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 2,9mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 0,72mg.