MEOWING HEADS Smitten Kitten

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  2075
  1,5 kg
  Į krepšelį 

  Ultra - Premium klasės maistas mažiems kačiukams su vištiena ir žuvimi.

  Amžius
  jauniems iki 1 metų
  Sudėtis
  su paukštiena ir žuvimi
 • Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip vištiena, žuvis, rudieji ryžiai, kiaušiniai, avižos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos ir spanguolės ! Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame. Stiprūs dantys ir kaulai- kalcis sveikiems kaulams ir kačiukų dantukų vystymuisi Smegenų vystymasis- DHA padeda sveikam smegenų vystymuisi ir mokymuisi Kontroliuojamas augimas – optimizuotas kalcio ir fosforo kiekis sveikam kačiukų augimui ir vystymuisi Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

  Sudėtis: 70% Vištienos, Žuvies, ir Kiaušinių iš kurių : šviežios vištienos 26%, džiovintos vištienos 20%, rudieji ryžiai, kiaušinių 12%, džiovintos žuvies 12%, avižos, vištienos riebalai, lašišos taukai , augalinės skaidulos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės, mineralai.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 36,5%, žalių riebalų 18%, žalios ląstelienos 2,75%, žalių pelenų 9%, omega-6 2.7%, omega-3 0,9% Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg. Vitaminai: vitamino A 25 644TV, vitamino D3 1 744 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 72mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 9,6mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 5,8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,05mg.