MEOWING HEADS Fat Cat Slim

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  1840
  1,5 kg Išparduota. Susisiekite

  Ultra-Premium klasės kačių maistas su lašiša, vištiena ir žuvimi suaugusioms, antsvorį turinčioms katėms.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  turintiems viršsvorį
  Sudėtis
  su paukštiena ir žuvimi
 • Fat Cat Slim mažo riebumo maisto receptūroje mes naudojame lašišą ,vištieną ir kitus gardumynus, kurie yra ypatingai skanūs ir turi mažai kalorijų. Paulas taip pat įtraukė tokius ingredientus, kurie padeda Didelėms Katėms greičiau sudeginti savo katininius riebalus. Taigi , jei jūs esate lengvai „paunchy pussy“ katė, norinti būti vėl liekna, reikia atsiminti du dalykus. Pirma, jūs privalote atlikti fizinius pratimus ( arba lakstyti medžiais, arba nenuilstamai gaudyti savo uodegą). Antra, miauleiskite ( atleiskite) už mano bukumą, bet stenkitės mažiau valgyti pigaus, šlamštiško maisto, o daugiau labai sveiko Fat Cat Slim.

  Gramai tiesiog kris nuo jūsų. Pažadu! FIBI xx

  Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip lašiša, vištiena, saldžios bulvės, žirniai, kiaušiniai, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės ir juka ! Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame. Sumažinto riebumo receptas-sukurtas per didelio svorio ir naminėms katėms Be grūdų – nenaudojami grūdai žinomi kaip alerginių reakcijų sukėlėjai katėms Kvapų kontrolė- pridėta jukos , kuri mažina nemalonius kakučių kvapus. Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

  Sudėtis: 70% Lašišos, Vištienos ir Žuvies : šviežios lašišos 29%, džiovintos vištienos 24%, saldžios bulvės,džiovintos žuvies 12%, žirnių krakmolas, šviežios vištienos 5%, augalinės skaidulos, lašišos taukai, pomidorai, jūros dumbliai, morkos, spanguolės, juka, Gliukozamino 30mg/kg, Metylsulfonylmetano 30mg/kg, Chondroitino Sulfato 20mg/kg, mineralai.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 38%, riebalų 13%, žalios ląstelienos 4%, žalių pelenų 10%, omega-6 2%, omega-3 1,4% Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg. L-Karnitino 480mg. Vitaminai: vitamino A 21476TV, vitamino D3 1 641 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 60mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 7,7mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 2,9mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 0,72mg.