Kaip pirkti?

 • Kaip pirkti?
  1. Išsirinkite norimas prekes ir įdėkite jas į krepšelį. Norėdami jas peržiūrėti, paspauskite “Peržiūrėti krepšelį“:  2. Patekę į Prekių krepšelį, langelyje Pristatymo kainos skaičiuoklė pasirinkite kur reikės pristatyti prekes:  3. Prekių krepšelyje taip pat patikrinkite, ar sudėjote pageidaujamus prekių svorius ir kiekius. Padidinti prekių vienetų kiekį galite langelyje Kiekis įrašę pageidaujamą skaičių ir paspaudę Atnaujinti. Jei turite nuolaidų kuponą, suveskite jo numerį į tam skirtą laukelį ir paspauskite Pritaikyti:


   

  4. Sudėję visas norimas prekes į krepšelį, pirkimui atlikti spauskite mygtuką Pradėti pirkimą. Jei pageidaujate pratęsti apsipirkimą, spauskite mygtuką Tęsti apsipirkimą.

  5. Patekę į langą Jūsų užsakymas, matysite vieno žingsnio apsipirkimo formą. Vieno žingsnio apsipirkimo funkcija palengvina užsakymo procesą bei leidžia visą pildomą informaciją matyti viename lange.

  • Užpildykite pirkėjo duomenis. Jei esate registruotas vartotojas, tuomet prisijunkite suvesdami savo el.pašto adresą ir slaptažodį. Jei dar nesate užsiregistravęs mūsų el.parduotuvėje, tai galite lengvai padaryti į langelius surašę savo vardą, pavardę, el.paštą , telefona bei adresą ir uždėję varnelę prie Tapti registruotu vartotoju. Tada langeliuose įveskite sugalvotą slaptažodį ir jį pakartokite. Taip tapsite registruotu www.tikgyvunams.lt vartotoju:

  • Toliau tame pačiame lange pasirinkite Pristatymo būdą. Jei pristatymo vietą pasirinkote Lietuva-Vilnius, tuomet pristatymo pasirinkimo variantuose matysite 2 pristatymo būdus: Omniva paštomatai ir Nemokamas pristatymas Vilniaus mieste:

   

  Jei pristatymo vietą pasirinkote Lietuva-Kiti miestai, tuomet pristatymo pasirinkimo variantuose matysite 2 pristatymo būdus:  Omniva paštomatai ir Kurjerių tarnybos:  Galite įrašyti savo pageidavimus ar kitą informaciją kurjeriui į tuščią langelį.

  • Pasirinkite mokėjimo būdą, peržiūrėkite užsakytas prekes, suveskite nuolaidų kupono numerį (jei jį turite ir pamiršote suvesti ankstesniame žingsnyje) ir spauskite mygtuką Užsakyti.

  6. Užsakymas baigtas. Laukite užsakytų prekių savo pasirinktu laiku.

  Dėkojame, kad perkate www.tikgyvunams.lt !

  Jei reikia pagalbos perkant prašome kreiptis telefonu darbo dienomis 9-18 val. +370 650 52759