MEOWING HEADS Paw Lickin Chicken

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  1,5 kg
  1960
  Į krepšelį 
  4 kg
  3600
  Į krepšelį 

  Kačių maistas suaugusioms katėms, su vištiena ir žuvimi.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  visų tipų kailiui
  Sudėtis
  su paukštiena ir žuvimi
 • Šiame gardžiame ėdale iš viso yra 70% vištienos, žuvies ir kiaušinių. Šio ėdalo pagrindas yra vištiena ir žuvis – skrandžio neapsunkinantys produktai – bei kiaušiniai, kurie yra geriausiai virškinami baltymai. Pastebėsite, kad mūsų „Meowing Heads“ asortimente baltymai yra gyvuliniai, o ne augaliniai – murrr, kaip puiku! Mes pripažįstame, kad mūsų murkiančios katytės iš prigimties yra medžiotojos, todėl turi būti atitinkamai šeriamos.

  Sudėtis: 70% Vištienos, Žuvies, ir Kiaušinių iš kurių : vištienos 27%, džiovintos vištienos 20%, rudieji ryžiai, džiovintos žuvies 12%, kiaušinių 11%, avižos, lašišos taukai, augalinės skaidulos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės, mineralai.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 37%, riebalų 18%, žalios ląstelienos 2,75%, žalių pelenų 8,5%, omega-6 2.8%, omega-3 0,9%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg. Vitaminai: vitamino A 25 644TV, vitamino D3 1 744 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 72mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 9,6mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 5,8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,05mg.

  Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip vištiena, žuvis, rudieji ryžiai, kiaušiniai, avižos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos ir spanguolės !

  Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame.

  Sveikas virškinimas- puikiai įsisavinami baltymai ir žemo GI anglevandeniai

  Praturtinta Taurinu- padeda sveikai širdžiai ir akims

  Anti-Hairball – Omega 6 ir 3 mažina plaukų kritimą. Pridėta ląstelienos plaukų kamuolių pašalinimui