BOSCH Reproduction

 • BOSCH Reproduction

  Šunų maistas, išskirtinai skirtas tik besilaukiančioms ir žindančioms kalėms.

  Prekės ženklas
  Bosch
 • BOSCH Reproduction

  Bosch Reproduction yra unikalus šunų maistas, skirtas specialiai besilaukiančioms bei maitinančioms kalėms, nuo penktosios nėštumo savaitės. Ypatingas receptas skatina ilgalaikę pieno gamybą maitinančiai motinai, kad užtikrintų optimalų šuniukų vystymąsi ir gyvybingumą. Bosch Reproduction pašaras yra itin malonaus skonio ir ypač gerai įsisavinamas, tuo užtikrinant pakankamą maistinių medžiagų suvartojimą maitinimo periodu.

  Į pašarų „Immune complex“ sistemos sudėtį įterpta tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, taip pat dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir visą šuns imunitetą bendrai.

  Sudėtis: šviežia paukštiena (20%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, gyvuliniai riebalai, runkelių minkštimas (be cukraus), kiaušinių miltai, , linų sėmenys ,kiaušinių milteliai, žirniai, sausos mielės, žuvų taukai, natrio chloridas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

  Sudėtinės dalys: žali baltymai 27,0%, žali riebalai 16,0%.

  Tai specialus pašaras vaisingoms ir žindančioms kalėms. Jis labai turtingas energetinėmis medžiagomis ir net esant didelėms šunelių vadoms užtikrina, kad kalės organizmas būtų visiškai aprūpintas maistingosiomis medžiagomis. Subalansuotas amino rūgščių kiekis užtikrina tolygų vaisiaus griaučių formavimąsi ir medžiagų apykaitą. Gimus šunyčiams – skatina pieno susidarymą (laktaciją). bosch REPRODUCTION pradedamas šerti nuo 5-os nėštumo savaitės ir šeriamas iki šunyčių atjunkymo. Ši pašaro rūšis pritaikyta tik kalėms, nes nėštumo ir prieauglio žindimo periodu motinos organizmo medžiagų apykaita gali pagreitėti net iki keturių kartų.

  JOKIU BŪDU Bosch REPRODUCTION nešerti šunyčių.