BOSCH MAXI SENIOR Geflugel&Reis (paukštiena ir ryžiai)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  3700
  12,5 kg
  Į krepšelį 

  Šunų maistas didelių veislių (virš 25 kg sveriantiems) pagyvenusiems šunims, su paukštiena ir ryžiais.

  Amžius
  senjorams nuo 7 metų
  Sudėtis
  su paukštiena
  Veislės dydis
  didelėms veislėms
 • Bosch MAXI SENIOR su šviežia paukštiena ir ryžiais atitinka vyresnių šunų, stambių veislių (virš 30 kg) mitybos poreikius nuo 7-ų arba 8-ų gyvenimo metų, dėl ženkliai sumažinto kalorijų, baltymų ir mineralų kiekio. Sumažintas energijos kiekis (tik 6,5% riebalų), tuo pačiu padidinant ląstelienos kiekį (neapdirbtas pluoštas 6,5%) veikia kaip tukimo prevencija. Tukimas yra būdingas vyresniems šunims dėl natūraliai sumažėjusio aktyvumo ir sulėtėjusios medžiagų apykaitos. bosch MAXI SENIOR su šviežia paukštiena ir ryžiais yra pagamintas iš didelio kiekio šviežios paukštienos (min. 25%) ir ryžių (min. 18%). Sudėtyje nėra grūdų. Krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai - stiprina imunitetą bendrai.

  • Sulėtintas ląstelių senėjimo procesas dėl didelio kiekio vitaminų ir mikroelementų;
  • Midijų ekstraktai sąnariams ir kremzlėms;
  • Sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  • Sudėtyje yra krekenų, stiprinančių šuns imunitetą.

  IMMUNE COMPLEX: Į „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų.  „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.

  KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistemą. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti ir šuniukų imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra.

  BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra tinkamas šunyčiams, kurių organizmas netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose.

  SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro šį mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

  Sudėtis: šviežia paukštiena (20%), ryžiai (18%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), celiuliozės milteliai, mėsos hidrolizatas, žirniai, žuvų miltai, žuvų taukai, sausos mielės (0,1% mananooligosacharidų, min. 0,06% beta-gliukanų), krekenos (0,3%), kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,2%), natrio chloridas, cikorijos milteliai.

  Sudėtinės dalys: žali baltymai 19,0%, žali riebalai 6,5%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 6,5%, natūralūs pelenai 5,2%, kalcis 0,9%, fosforas 0,75%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 13,000 I.E., vitaminas D3 1,300 I.E., vitaminas E 600mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 11mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 77mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.

  Technologiniai priedai: antioksidantai.