BOSCH Lachs & Kartoffel (lašiša ir bulvės)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  4100
  15 kg
  Į krepšelį 

  Šunų maistas skirtas suaugusiems, jautresniems, vidutinio aktyvumo šunims, su lašiša ir bulvėmis.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  jautriam virškinimui
  Sudėtis
  su lašiša ir bulvėmis
  Veislės dydis
  vidutinėms ir didelėms veislėms
 • Bosch ADULT Salmon & Potato yra subalansuotas, visavertis šunų maistas visiems suaugusiems, normalaus aktyvumo, šunims. Pašaro sudėtyje yra didelis kiekis šviežios lašišos (min. 14%). Nėra kviečių. Šviežioje lašišoje yra aukštos kokybės baltymų ir daug pagrindinių riebiųjų rūgščių kailiui ir odai. Sudėtyje esančios krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema, kurią sudaro mananai ir gliukanai (ištobulinta veterinarų) - stiprina imuninę sistemą. Todėl bosch ADULT Salmon & Potato taip pat yra tinkamas šunims, turintiems jautresnį virškinimą.

  • Aukštos kokybės baltymai (šviežia lašiša 14%);
  • Sudėtyje yra mananaų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  • Midijų ekstraktai sąnariams ir kremzlėms;
  • Sudėtyje yra krekenų, stiprinančių šuns imunitetą.

  IMMUNE COMPLEX: Į „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų.  „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.

   KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistemą. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti ir šunyčių imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra. Todėl įterpėme krekenas į bosch ADULT Fish & Potato sudėtį.

   SU ŠVIEŽIA LAŠIŠA: Šviežioje lašišoje yra daug vertingų riebiųjų Omega rūgščių. Kadangi lašiša yra aukštos biologinės vertės, ji naudojama kaip lengvai įsisavinamų baltymų šaltinis.

  Sudėtis: paukštienos mėsos miltai, lašiša (šviežia 14%), soros, miežiai, kukurūzai, ryžiai, bulvių miltai (min. 5%), džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), gyvuliniai riebalai, mėsos hidrolizatas, žirniai, žuvų taukai, sausos mielės (0,1% mananooligosacharidų, min. 0,06% beta-gliukanų), natrio chloridas, krekenos (0,3%), monokalcio fosfatas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

  Sudėtinės dalys: žali baltymai 21,5%, žali riebalai 10,5%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 5,7%, kalcis 1,05%, fosforas 0,85%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 12.000 I.E., vitaminas D3 1.200 I.E., vitaminas E 70mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 70mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 45mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.

  Technologiniai priedai: antioksidantai.