BOSCH Adult Menue

 • BOSCH Adult Menue

  Šunų maistas suaugusiems, vidutinio ir padidinto aktyvumo šunims.

  Prekės ženklas
  Bosch
 • Mėsos granulių, augalų ir daržovių mišinys, skirtas visiems, vidutinio ir padidinto aktyvumo, suaugusiems šunims. Jis kaloringas ir lengvai įsisavinamas, patrauklus savo išvaizda. Bosch Adult Menue  - subalansuotas įvairių baltymų mišinys, papildytas dvylikos aukštos kokybės augalų rinkiniu. Baltymų (23.5%) ir riebalų (13.5%) kiekis yra suderintas taip, kad užtikrintų optimalią tiek vidutinio, tiek ir padidinto aktyvumo šunų mitybą.
  • su 12 aukštos kokybės atrinktų augalų (stiprina šuns organizmo atsparumą ligų sukelėjams, regą ir klausą);
  • švelnus skrandžiui ir lengvai įsisavinamas;
  • midijų ekstraktai kremzlei ir sąnariams;
  • sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą.
  IMMUNE COMPLEX: Į „Immune complex“ sistemos sudėtį įterptos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi,  „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą , bet ir visą šuns imunitetą bendrai.

  Sudėtis: paukštienos mėsos miltai, miežiai, kukurūzai, kvietiniai miltai, kviečiai, gyvuliniai riebalai, mėsos miltai, susmulkintų kviečių sėlenos, ryžiai,  hidrolizuoti baltymai, žuvų miltai, runkelių minkštimas (be cukraus), kukurūzų glitimas, žuvų taukai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų), žirniai, natrio chloridas, džiovintos morkos, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%),  džiovintos žolelės, kalio chloridas, cikorijos milteliai,  džiovintos morkos.

  Energetinė vertė: 3.775 kcal / 1kg.