BOSCH Adult Geflugel&Hirse (paukštiena&soros)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  3700
  15 kg
  Į krepšelį 

  Šunų maistas suaugusiems, didesniems nei 15 kg šunims, kurių normalus virškinimas ir aktyvumas, su paukštiena ir soromis.

  Amžius
  suaugusiems
  Sudėtis
  su paukštiena
  Veislės dydis
  vidutinėms ir didelėms veislėms
 • Bosch Adult Gefluge&Hirse yra visavertis, subalansuotas maistas visiems vidutinio aktyvumo, suaugusiems šunims. Jis kaloringas ir lengvai įsisavinamas. Tačiau kaloringumas ir baltymų kiekis, kartu su midijų ekstraktais, yra subalansuoti taip, kad būtų išvengta žalos kaulams ir sąnariams dėl nutukimo. „Immune complex“ sistema, kurios sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuoja žarnyno mikroflorą ir stiprina imunitetą.

  Bosch Adult Gefluge&Hirse yra be kviečių, jo sudėtyje yra daug šviežios paukštienos (min. 25%) ir didelė dalis sorų (min. 17,5%). Bosch Adult Gefluge&Hirse taip pat yra tinkamas šunims, kurie yra jautresni maistui. Nuosaikus kaloringumas ir sudėtis suteikia galimybę šuns šeimininkui šerti šiuo pašaru savo augintinį metų metus.
  • su daug šviežios paukštienos (min. 25%);
  • sudėtyje yra mananai ir gliukanai, stabilizuojantys žarnyno florą bei imuninę sistemą;
  • midijų ekstraktai - sąnariams ir kremzlėms;
  • švelnus skrandžiui, lengvai virškinamas ir gerai įsisavinamas.

  Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), soros (17,5%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, ryžiai, mėsos hidrolizatas, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), žuvų miltai, gyvuliniai riebalai, žirniai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų, 0,06 % beta-gliukanų), žuvų taukai, natrio chloridas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (0,1%), cikorijos milteliai.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 21.50%, žali riebalai 10.50 %, žalia ląsteliena 2,5%, žali pelenai 5.8 %, kalcis 1.10 %, fosforas 0.9 %, natris 0,30 %, kalis 0.45 %, magnis 0.11 %.

  Maistiniai priedai 1 kg: Vitaminas A 12,000 I.U., Vitaminas D3 1,200 I.U., Vitaminas B1 10 mg, Vitaminas B2 10 mg, Vitaminas B6 6 mg, Vitaminas B12 30 mcg, Vitaminas E 70 mg, Biotinas 250 mcg., pantoteno rūgštis 20 mg, niacinas 40 mg, folinė rūgštis 2 mg, vitaminas C 70 mg, cholino chloridas 1,650 mg.

  Mikroelementai 1 kg: varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 70 mg, kobaltas 0.2 mg, manganas 15 mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2 mg, geležis 130 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, bevandenis) 2 mg, antioksidantai.

  Energetinė vertė: 15.30 MJ/kg

  IMMUNE COMPLEX: Į „Immune complex“ sistemos sudėtį įterptos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir visą šuns imunitetą bendrai.
  BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra ypač tinkamas šunims, kurie netoleruoja kviečių.
  SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis.

  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.