BOSCH Active

 • BOSCH Active

  Šunų maistas visiems padidinto aktyvumo, suaugusiems šunims

  Prekės ženklas
  Bosch
  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  aktyviems
  Sudėtis
  su paukštiena
  Veislės dydis
  vidutinėms ir didelėms veislėms
 • BOSCH Active

  Bosch Active idealiai tinka šunims, kuriems reikia daugiau energijos optimaliai palaikyti ištvermę ir veiklos produktyvumą (pvz.: vykdantys apsaugą, sportuojantys šunys). Bosch Active taip pat tinkamas ir rekomenduojamas šunims gyvenantiems lauke šaltuoju metų laiku.

  Bosch Active sudėtyje yra daug šviežios paukštienos (min. 25%), kuri yra aukštos kokybės baltymų šaltinis.

  Pagamintas be kviečių ar gliuteną turinčių grūdų.

  “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai stiprina šuns imunitetą. Midijų ekstraktai stiprina kremzles ir sąnarius.

  Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, soros, gyvuliniai riebalai, mėsos miltai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), mėsos hidrolizatas, sėmenys, žuvų miltai, žirniai, žuvų taukai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų, 0,06 % beta-gliukanų), natrio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), kalio chloridas, cikorijos milteliai.
  Sudėtinės dalys: žali baltymai 25,0%, žali riebalai 16,0%.

  Energetinė vertė: 3.910 kcal / 1kg.

  • Su daug šviežios paukštienos (min. 25%);
  • Midijų ekstraktai sąnariams ir kremzlėms;
  • Sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  • Padidintas kaloringumas aktyviai gyvenantiems arba dirbantiems šunims.

  IMMUNE COMPLEX: Į „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi,  „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.
  BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra ypač tinkamas šunims, kurie netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose.
  SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro šį mūsų pašarą lengvai įsisavinamą su dideliu panaudojamos veiklai energijos kiekiu.
  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.