BARKING HEADS Top Dog Turkey

 • BARKING HEADS Top Dog Turkey

  Begrūdis šunų maistas su kalakutiena suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

  Prekės ženklas
  Barking Heads
  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  jautriam virškinimui
  Sudėtis
  su kalakutiena
  Veislės dydis
  visų dydžių veislėms
 • Sudėtis: Kalakutienos 56% - iš kurios kalakutienos 35% ,saldžių bulvių 28%, džiovintos kalakutienos mėsos 21%, žirnių 11%, liucerna, lašišų taukai, Gliukozamino 355mg/kg, Metylsulfonylmetano 355mg/kg, Chondroitino Sulfato 250mg/kg, augalų mišinys ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip kalakutiena, saldžios bulvės, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims. Sveikas virškinimas – pagaminta iš ypatingai gerai virškinamų baltymų ir turi žemą GI indeksą. Stiprina imuninę sistemą- sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai. GLUTEN-FREE – pagaminta nenaudojant grūdų.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 25,5%, žalių riebalų 16%, žalios ląstelienos 4,5%, žalių pelenų 9%, omega-6 2.8%, omega-3 0.5% Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 mg. Mikroelementai junginiuose: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,05mg.