BARKING HEADS Puppy Days

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  2 kg
  1780
  Į krepšelį 
  6 kg
  4000
  Į krepšelį 

  Begrūdis Ultra-premium šunų maistas iki 1 metų amžiaus šunims su lašiša, vištiena ir kiaušiniais. Mažoms ir vidutinio dydžio veislėms.

  Amžius
  jauniems iki 1 metų
  Sudėtis
  su paukštiena ir žuvimi
  Veislės dydis
  mažoms ir vidutinėms veislėms
 • Žinutė nuo Laimingos Galvos šuns Bailey:

  Kada išgirstu šuniukų mažų pėdučių šlepsėjimą, nejučia pats grįžtu į Vaikystės Dienas, kai aš buvau labai laimingas , gerai prižiūrimas Barking Heads receptūrų viršininko Paulo.

  Ką aš galiu amtelti apie Paulą, kas dar nebuvo amtelta? Jis yra šunų geriausias draugas. Jis būna piktas, bet jis tampa senu švelnuoliu kai jis prieina prie šuniukų. Jis tikrai rūpinasi šuniukų mityba, jų vystymuisi ir jų ilgalaike puikia sveikata.

  Puppy Days receptūros kūrimas buvo miela užduotis. Aš pakuždėjau Paului keletą patarimų ką mes šunys mėgstame valgyti. Ir jis tai panaudojo savo giliame šunų moksle.

  Į dubenėlį pridėjome šuniukų skanumynų.Tai labai daug baltymų turinčios vištienos, lašišos ir kiaušinių, kurie labai reikalingi šuniukų vystymuisi. Jie turtingi vitaminais ir kalciu , kurie reikalingi mažųjų amsių stipriems dantukams ir kauliukams. Visa tai patvirtino veterinarijos gydytojas. Turbūt nėra apie ką daugiau suloti?

  Šuniukai yra nuostabūs, bet jie negali rašyti. Taigi, žinutė dvikojams šuniukų mylėtojams – nepamirškite į savo sąrašą įtraukti „ Puppy Days“. Patikėkite manimi. Jūsų mažyliai padėkos Jums vizgindami sveiko kūno uodegytes ir laimingais,ypatingai švelniais bučinukais.

  Tai dar viena priežastis ,kodėl Puppy Days yra vienintelis pašaras kurio jums, bet kada gali prireikti.

  Šypsenos ir dvigubi vizgiukai.

  Sudėtis: Lašišos , vištienos ir kiaušinių 62%: Šviežiai paruoštos lašišos 27%, sausos vištienos 21%, saldžios bulvės, bulvės, šviežios vištienos 10%, žirniai, kiaušinių 4%, liucerna, lašišų taukai, jūros dumbliai, FOS – frukto – oligosacharidai, Mielės MOS, Gliukozanimo 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino Sulfato 250mg/kg, Pomidorai, Morkos, Augalų mišinio ( mairūno, baziliko, raudonėlio, šalavijo, čiobrelio, petražolės) 0,4%, Mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , lašiša, vištiena,kiaušiniai, sodo daržovės, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Stiprūs dantys ir kaulai- Kalcis sveikam šuniuko kaulų ir dantų vystymuisi.

  Smegenų vystymasis – sudėtyje esantčios DHA gerina šuniuko mokymąsi ir sveiką smegenų vystymąsi.

  GLUTEN-FREE – pagaminta iš be glitiminių ingredientų.

  Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 28%, žalių riebalų 17.5%, žalios ląstelienos 3%, žalių pelenų 8%, omega-6 3.2%, omega-3 1.3%, DHA 0.3%, kalcio 1.4%, fosforo 1%,

  Maistiniai priedai (1-ame kg): Vitaminai: vitamino A 17308 TV, vitamino D3 1538 TV, vitamino E 192 mg

  Mikroelementai junginiuose 1kg: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg.