BARKING HEADS Pooched Salmon

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  2 kg
  1680
  Į krepšelį 
  12 kg
  6400
  Į krepšelį 

  Begrūdis Ultra - Premium klasės šunų maistas su lašiša ir bulvėmis išrankiems maistui mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  su lašiša ir bulvėmis
  Veislės dydis
  mažoms ir vidutinėms veislėms
 • Skanus, visavertis ėdalas mažų ir vidutinių veislių šunims su lašišų mėsa ir bulvėmis. Mes tikime, kad jie jį garbins. Išrankūs šunys jį labai myli. Daugiau nereikės raginti jų ėsti šio išrankaus patiekalo. Liks tik išlaižytas tuščias dubenėlis! 

  Sudėtis: Lašišos 46% - iš kurios šviežios lašišos 33% ,saldžių bulvių 24%, džiovintos lašišos 13%, žirnių 12%, bulvės, lašišų taukai, saulėgrąžų aliejus, jūros dumbliai, pomidorai, Gliukozamino 355mg/kg, Metylsulfonylmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, Pomidorų, prieskoninių augalų ( mairūno, baziliko, raudonėlio, šalavijo, čiobrelio, petražolių) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip lašiša, bulvės, saldžios bulvės, pomidorai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Sveika oda ir kailis - sudėtyje esančios Omega 6&3 riebiosios rūgštys, vitaminai ir mineralai sveikesnei odai ir blizgančiam kailiui

  Stiprina imuninę sistemą- sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  GRAIN-FREE - pagaminta nenaudojant grūdinių ingredientų, kurie gali būti alergijų priežastis.

  Patvirtinta veterinarijos gydytojų - patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 22%, žalių riebalų 15%, žalios ląstelienos 3%, žalių pelenų 7%, omega-6 3,6%, omega-3 -2%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 48mg , Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg.

 • Alternatyvios ir/arba susijusios prekės

  BARKING HEADS Fish-n-Delish Grain Free

  Begrūdis Ultra-premium šunų maistas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su lašiša ir upėtakiu.

  2100 - 7600