BARKING HEADS Doggylicious Duck Small

 • BARKING HEADS Doggylicious Duck Small

  Begrūdis šunų maistas suaugusiems mažų veislių šunims, su antiena ir upėtakiu.

  Prekės ženklas
  Barking Heads
  Amžius
  suaugusiems
  Sudėtis
  su antiena
  Veislės dydis
  mažoms veislėms iki 10 kg
 • Sudėtis: Antienos mėsos ir upėtakio 54% - iš kurios šviežios antienos 28% ir džiovintos antienos mėsos 15%, saldžių bulvių 15%, upėtakių 11%, žirnių 10%, bulvės, žirnių krakmolo, lęšių 4%, liucerna, antienos riebalai, jūros dumbliai, prieskoniniai augalai ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip antiena, upėtakiai, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

  Stiprina imuninę sistemą- sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  GLUTEN-FREE – pagaminta iš beglitiminiu ingredientų.

  Patvirtinata veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, žalių pelenų 8%, omega-6 2.3%, omega-3 0.8%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 mg. Mikroelementai junginiuose: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.