BARKING HEADS Doggylicious Duck Grain Free

 • BARKING HEADS Doggylicious Duck Grain Free

  Begrūdis šunų maistas su antiena suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

  Prekės ženklas
  Barking Heads
  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  su antiena
  Veislės dydis
  mažoms ir vidutinėms veislėms
 • Sudėtis: Antienos mėsos 56% - iš kurios antienos 41% ,saldžių bulvių 32%, džiovintos antienos mėsos 15%, žirnių 9%, liucerna, lašišų taukai, antienos riebalai,jūros dumbliai, Gliukozamino 355mg/kg, Metylsulfanylmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, žolelių ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip antiena,saldžios bulvės, žirniai, jūros dumbliai, žolelės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims. Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims. Stiprina imuninę sistemą- sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai. GRAIN-FREE – pagaminta be grūdų, galinčių sukelti alerginių reakcijų.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 23%, žalių riebalų 15%, žalios ląstelienos, 4%, žalių pelenų 9%, omega-6 2,2%, omega-3 0,4% Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.