BARKING HEADS Chop Lickin Lamb

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  2 kg
  1680
  Į krepšelį 
  12 kg
  5700
  Į krepšelį 
  2x12 kg
  11100
  11400 Sutaupykite 300
  Į krepšelį 

  Ultra - Premium klasės šunų maistas su ėriena mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  su ėriena
  Veislės dydis
  mažoms ir vidutinėms veislėms
 • Šis gardus ėdalas suaugusiems šunims su ėriena neabejotinai taps tikru skanėstu! Jo sudėtyje yra 51% ėrienos (šviežios ir džiovintos). Šis gaminys, kurio sudėtyje nėra žinomų odos alergiją sukeliančių medžiagų, turi tinkamą omega-6 ir omega-3 santykį bei pasižymi odos ir kailio būklę gerinančiomis ypatybėmis, todėl jis neabejotinai pagerins net ir tobuliausiai atrodantį kailį.

  Sudėtis: Ėrienos mėsos 51% - iš kurios šviežios ėrienos 32% ir džiovintos ėrienos mėsos 19%, rudųjų ryžių 16%, avižos, saldžios bulvės, baltieji ryžiai , žirnių 5%,ėrienos taukai, upėtakiai, liucerna, lašišų taukai, jūros  dumbliai, Gliukozamino 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, Pomidorų, prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip ėriena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

  Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  GLUTEN-FREE – pagaminta iš be glitiminių ingredientų.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 23%, žalių riebalų  17%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 9%, omega-6 2,1%, omega-3 1.2%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

 • Alternatyvios ir/arba susijusios prekės

  BARKING HEADS Bowl Lickin' Chicken

  Ultra - Premium klasės šunų maistas su vištiena visiems mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims.

  1680 - 5800