BARKING HEADS Bowl Lickin' Chicken Small

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  1653
  1,5 kg Išparduota. Susisiekite

  Ultra - Premium šunų maistas suaugusiems nykštukinių ir mažų veislių šunims, su vištiena.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  jautriam virškinimui
  Sudėtis
  su vištiena
  Veislės dydis
  mažoms veislėms iki 10 kg
 • Sudėtis: Vištienos 50% - iš kurios  vištienos 29% ir džiovintos vištienos mėsos 21%, rudųjų ryžių 20%, avižos, saldžių bulvių 9%, baltieji ryžiai , upėtakiai, liucerna, saulėgrąžų aliejus, jūros  dumbliai, morkos, prieskoniniai augalai ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip vištiena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, saldžios bulvės, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

  Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  GLUTEN-FREE – pagaminta iš beglitiminių ingredientų.

  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24,5%, žalių riebalų  14%, žalios ląstelienos, 3%, žalių pelenų 7%, omega-6 3,6%, omega-3 0,5%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.