Barking Heads Beef Waggington (jautiena)

 • Barking Heads Beef Waggington (jautiena)

  Šunų maistas su jautiena suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

  Prekės ženklas
  Barking Heads
  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  su jautiena
  Veislės dydis
  vidutinėms ir didelėms veislėms
 • Sudėtis: 44% jautienos susideda iš – jautienos (29%), rudųjų ryžių  (16%), džiovintos jautienos (15%), baltųjų ryžių, avižų, bulvių (4%), liucernos, saulėgrąžų aliejaus, jautienos riebalų, jūros  dumblių, Gliukozamino 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, morkų (0,4%), Pomidorų (0.4%), prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip jautiena, rudieji ryžiai, avižos, jūros dumbliai, augalai, daržovės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

  Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  Sveiki sąnariai – Sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino sveikiems klubų kaulams ir sąnariams.


  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24%, žalių riebalų  13.5%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 5.5%, omega-6 3%, omega-3 0.3%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.