Barking Heads Beef Waggington (jautiena)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  6300
  12 kg
  Į krepšelį 

  Ultra -Premium šunų maistas su jautiena suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

  Amžius
  suaugusiems
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  su jautiena
  Veislės dydis
  vidutinėms ir didelėms veislėms
 • Sudėtis: 44% jautienos susideda iš – jautienos (29%), rudųjų ryžių  (16%), džiovintos jautienos (15%), baltųjų ryžių, avižų, bulvių (4%), liucernos, saulėgrąžų aliejaus, jautienos riebalų, jūros  dumblių, Gliukozamino 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, morkų (0,4%), Pomidorų (0.4%), prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

  Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

  Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip jautiena, rudieji ryžiai, avižos, jūros dumbliai, augalai, daržovės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

  Natūraliai hipoalerginis – specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

  Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

  Sveiki sąnariai – Sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino sveikiems klubų kaulams ir sąnariams.


  Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24%, žalių riebalų  13.5%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 5.5%, omega-6 3%, omega-3 0.3%

  Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.