Alpha Spirit Multi Protein šunų maistas

 • Kraunamos nuotraukos
  Svoris Kaina Kiekis Pirkti
  9 kg
  5100
  Į krepšelį 
  2x9kg
  9900
  Į krepšelį 

  Unikalios sudėties ir gamybos technologijos pusiau-drėgnas begrūdis šunų maistas visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims.
  Sudėtyje 85% įvairios mėsos ir žuvies. Be gliuteno.

  Amžius
  bet kokiam amžiui
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  įvairios sudėties
  Veislės dydis
  visų dydžių veislėms
 • ALPHA SPIRIT MULTI- PROTEIN šunų maistas gaminamas iš vištienos,antienos, kiaulienos ir žuvies. Gamyboje naudojamos tik vietinės žaliavos iš vietinių tiekėjų. Naudojama tik šviežia mėsa ir žuvis, kaip ir žmonių maistui. Gyvūnų mėsos ir žuvies pašare yra 85%.

  Tinka visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims.

  Ypatinga pakuotė: 200g dėžutė pakartotinai užklijuojama.

  Gamybos procesas susideda iš 3 pakopų:

  • Mėsos ir žuvies maceravimas savo sultyse. T.y. produktų mechaninis smulkinimas dideliuose katiluose iki vienalytės masės.
  • Baltymų skaidymas iki amino rūgščių. Amino rūgštys yra labai lengvai įsisavinamos gyvūno organizmo ir nekelia alerginių reakcijų.
  • Šalta dehidratacija. Išsaugomi visi vitaminai, mineralinės medžiagos kitos maistingosios medžiagos esančios mėsoje, žuvyje ir kituose produktuose.

  Pašare nėra jokių pridėtinių vitaminų, mineralų. Jie yra natūraliai mėsoje, žuvyje.

  Sudėtis: šviežios vištų mėsos 35%, šviežios žuvies 20% (Apvalioji sardinėlė (Sardinella aurita), skumbrė (Scomber scombrus), stauridės (Trachurus spp.), sardinė (Sardina pilchardus)), šviežios kiaulių mėsos 15%, šviežios ančių mėsos 10%, šviežių kiaulių kepenėlių 5%, hidrolizuotas krakmolas, auglinis glicerinas (USP), kiaušiniai, runkelio minkštimas (Beta vulgaris), alaus mielių (Saccharomyces cerevisiae) ekstraktas, moliūgas, bananai, ananasai, kuminas (Cuminum cyminum), šalavijas (Salvia officinalis), ciberžolė (Curcuma longa).

  Maistiniai priedai 1-ame kg: geležies 62mg, gliukozamino 3930mg, taurino 2680mg, Omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys EPA+DHA 1790mg.

  Analitinės sudedamosios dalys: žalių baltymų 29%, žalių riebalų 15%, žalios ląstelienos 2%, žalių pelenų 7%, drėgnio 25%, kalcio 1,3%, fosforo 1,1%. Metabolizuojama energija: 3307kcal/13837kJ. Visos analitinės sudedamosios dalys yra natūralios ir gaunamos iš žaliavų; jie nebuvo dirbtinai pridedami.

  Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius 200g pakuotę suvartoti per 5 dienas.

  DĖMESIO!  PREKĖ SIUNČIAMA TIK PER KURJERĮ, NES VIRŠIJA PAŠTOMATŲ LEISTINUS ILGIO IŠMATAVIMUS.

 • Alternatyvios ir/arba susijusios prekės

  Alpha Spirit 7 Days šunų maistas

  Begrūdis sausas šunų maistas visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims.

  5100
  Alpha Spirit Wild Fish šunų maistas

  Unikalios sudėties ir gamybos technologijos pusiau-drėgnas begrūdis šunų maistas visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. Sudėtyje 85% įvairios žuvies. Be gliuteno.

  5300 - 10300