Alpha Spirit Multi Protein

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Svoris Kiekis Pirkti
  4900
  9.45 kg
  Į krepšelį 

  Unikalios sudėties ir gamybos technologijos pusiau-drėgnas begrūdis pašaras visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. Sudėtyje 85% įvairios mėsos ir žuvies bei 15% ankštinių kultūrų daigų.

  Amžius
  bet kokiam amžiui
  Paskirtis
  alergiškiems
  Sudėtis
  įvairios sudėties
  Veislės dydis
  visų dydžių veislėms
 • Pašaras ALPHA SPIRIT MULTI- PROTEIN gaminamas iš vištienos, jautienos, kiaulienos ir žuvies. Gamyboje naudojamos tik vietinės žaliavos iš vietinių tiekėjų. Naudojama tik šviežia mėsa ir žuvis, kaip ir žmonių maistui. Gyvūnų mėsos ir žuvies pašare yra 85%. Ankštinių kultūrų ūgliai sudaro 15% pašaro. Pašare NĖRA grūdų glitimo, mėsos miltų.

  9,5 kg pašaro pagaminama iš 26,5kg mėsos ir žuvies.

  Pašaras tinka visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims.

  Ypatinga pakuotė: 210g dėžutė pakartotinai užklijuojama.

  Gamybos procesas susideda iš 3 pakopų:

  • Mėsos ir žuvies maceravimas savo sultyse. T.y. produktų mechaninis smulkinimas dideliuose katiluose iki vienalytės masės.
  • Baltymų skaidymas iki amino rūgščių. Amino rūgštys yra labai lengvai įsisavinamos gyvūno organizmo ir nekelia alerginių reakcijų.
  • Šalta dehidratacija. Išsaugomi visi vitaminai, mineralinės medžiagos kitos maistingosios medžiagos esančios mėsoje, žuvyje ir kituose produktuose.

  Pašare nėra jokių pridėtinių vitaminų, mineralų. Jie yra natūraliai mėsoje, žuvyje, ankštinėse kultūrose.

  Sudėtis: 85% šviežios mėsos ir žuvies (25% šviežios vištų mėsos, 20% šviežios jaučių mėsos, 20% šviežių kiaulių kepenėlių, 20% šviežios žuvies), ankštinių kultūrų daigai (Green Pea - Pisum Savitum, White Pea - Pisum spp. Ir Lentis – lens culinaris), kiaušiniai, morkos, uogos, glicerinas, Yuka Schidigera ekstraktas, mielių Sacharomyces Cerevisiae ekstraktas, taurinas, gliukozaminas, chondroitino sulfatas, natūralūs konservantai: čiobrelis ir rozmarinas

  Analizė:

  Baltymų (min) 34%; riebalų (min) 15%; skaidulų (min) 0,8%; pelenų (min) 6,9%; drėgmės (min) 22%; angliavandenių (min) 21,3%.

  Mineralų: kalcio - 1,52%; fosforo -1,11%; Ca/P santykis - 1/1%; magnio -0,17%; natrio - 0,39%;

  Mikroelementų: vario -1,2mg; cinko -12mg; geležies -11,3mg; seleno - 40,1mikro gr.

  Vitaminų: vit. A- 17000 TV; vit. D3- 560TV; vit. E-770 TV; vit. B komplekso- 156mg; vit. K- 170mikrogr.

  Kitų elementų: Omega 3(min)- 2%; Omega 6(min)- 3,7%; Omega 9(min)- 4%; EPA(min) – 0,15%; DNA (min)– 0,7%; taurino(min)- 0,13%; chondroitino sulfato(min) – 1,2%; gliukozamino (min)- 1%.

  DĖMESIO!  PREKĖ SIUNČIAMA TIK PER KURJERĮ, NES VIRŠIJA PAŠTOMATŲ LEISTINUS ILGIO IŠMATAVIMUS.

 • Alternatyvios ir/arba susijusios prekės

  Alpha Spirit 7 Days Formula

  Unikalios sudėties ir gamybos technologijos begrūdis sausas maistas visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims.

  4700
  Alpha Spirit Only Fish

  Unikalios sudėties ir gamybos technologijos pusiau-drėgnas begrūdis pašaras visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. Sudėtyje 85% įvairios žuvies ir 15% ankštinių kultūrų daigų.

  5100