Alpha Spirit Beef jautienos lazdelės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Vienetai Kiekis Pirkti
  250
  16 vnt. ritinėlis
  Į krepšelį 

  Gardūs skanėstai be glitimo, be grūdų, be mėsos miltų

  Prekės ženklas
  Alpha Spirit
 • Kodėl Alfa Spirit?

  Alfa Spirit užtikrina, kad Jūsų augintinis gaus išskirtinės kokybės produktą. Natūralus skanėstas pagamintas su 85% mėsos ir šviežios žuvies siūlo Jūsų augintiniui išskirtinį skonį ir tekstūrą. Taip pat šis produktas turi elementų, kurie padeda užkirsti kelią kremzlinei degeneracijai. Formulėje yra dumblių (puikaus Omega rūgščių 3-6, ypač DHR šaltinio) ir išgrynintų mielių ekstraktų, kurie padeda pagerinti tam tikras organizmo funkcijas (kraujotakos, smegenų veiklos ir regos) ir prisideda prie gyvūno imuninės sistemos vystymosi.

  Kas yra Tenderize technologija?

  Ši naujoviška technologija suteikia jūsų šuniui geriausios kokybės skanėstus. Mes naudojame maceravimo, hidrolizės ir šviežios mėsos baltymų šaltos dehidratacijos gamybos procesus.

  Naudojant "Tenderize Technology" mūsų produktai yra tapatūs Jūsų šuns gyvenimo kokybei, biologiškai tinkami ir puikių skoninių savybių. Produktai pagaminti naudojant tik mėsos ar žuvies savas sultis.

   

  Geras skonis
  Puikus virškinamumas
  Labai žemas alergiškumas
  Apsaugo odą
  Praturtinti omega 3, omega 6, chondroitinu, gliukozaminu, alaus mielėmis, biotinu ir vitamino B kompleksu
  Daug natūralaus vitamino A
  Stiprina imuninę sistemą
  Stiprina plauką, stimuliuoja jo žvilgesį
  Praturtinti natūralia geležimi, anemijos profilaktikai
  Pagalba atsistatymui po palikuonių atsivedimo
  Tinkamas visiems šunims
  Visi neapdoroti ingredientai tinkami žmonių maistui

  Sudėtis
  85% šviežios mėsos ir šviežios žuvies (šviežios jautienos 35%, 20% šviežios vištienos, 20% šviežių kiaulienos kepenėlių ir 10% šviežios žuvies), ankštinių augalų daigai: 3,76% žaliųjų žirnių Pisum sativum, 3,75% baltųjų žirnių Pisum spp. ir 1% lęšių Lens culinaris. 3% glicerolio, 2,09% džiovintų jūros dumblių, 0,70% Saccharomyces cerevisiae rūšies mielių produkto, 0,15% gliukozamino, 0,1% chondroitino sulfato. Maistiniai priedai: 0,45% cinko aminorūgščių chelatų, hidratų (675 mg / kg cinko elementas).
  Sudėties analizė
  Baltymai 32%, riebalai 8%, ląsteliena 1%, pelenai 9,5%, drėgmė 20%.