Acana šunų ir kačių maistas

 • acana-log-1
  Acana šunų ir kačių maistas gaminamas Champion Petfoods gamykloje Kanadoje, Albertoje. Šio gamintojo misija aiški ir tvirta: gaminti biologiškai tinkamą šunų ir kačių maistą, naudojant šviežius vietinius ingredientus. Rezultatai kalba patys už save - daugiau nei 40-yje šalių šunims ir katėms patinka pašarai Acana. Šių pašarų kokybe neabejoja keturkojų savininkai, veisėjai ir veterinarijos gydytojai.
  ACANA Wild Prairie Cat

  Įvairios sudėties, bet kokio amžiaus katinams ir katėms.

  Kaina nuo 2036 su PVM
  ACANA Pacifica Cat

  Bet kokio amžiaus katėms su žuvimi.

  Kaina nuo 2100 su PVM
  ACANA Grassland Cat

  Įvairios sudėties, bet kokio amžiaus katėms. 

  Kaina nuo 2300 su PVM
  ACANA Adult Small Breed šunų maistas

  Mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

  Kaina nuo 1672 su PVM
  ACANA Adult Large Breed šunų maistas

  ACANA Adult Large Breed šunų maisto sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis), 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų .

  Kaina nuo 5680 su PVM
  ACANA Senior šunų maistas

  Visiems suaugusiems vyresniems nei 7 metų šunims. 65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

  Kaina nuo 5900 su PVM
  ACANA Puppy Large Breed šunų maistas

  ACANA Puppy Large Breed subalansuotas šunų maistas didelių veislių jauniems šunims, 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių. 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO

  Kaina nuo 6100 su PVM
  ACANA Prairie Poultry šunų maistas

  (BUVĘS ACANA ADULT DOG) Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims su 50% mėsos (laisvėje užaugintos vištienos, kalakutienos ir kiaušinių).

  Kaina nuo 1500 su PVM
  Acana Classic Red šunų maistas

  Acana Classic Red šunų maistas. Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims su 50 % žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

  Kaina nuo 5600 su PVM
  Acana Wild Coast šunų maistas

  Acana Wild Coast šunų maistas.  Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims su 50% žuvies (Ramiojo vandenyno silkė, plekšnė ir sidabrinė lydeka). 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

  Kaina nuo 5800 su PVM
  ACANA Grass-Fed Lamb šunų maistas

  (BUVĘS ACANA LAMB OKANAGAN APPLE) Bet kokio amžiaus ir dydžio šunims su 50% ėrienos.

  Kaina nuo 1860 su PVM